Časté otázky (FAQ)

Jaký je rozdíl mezi elektronickou cigaretou a Wpuff? Elektronická cigareta je spalovací nástroj, do kterého je třeba před použitím doplnit náplň e-liquidu.V závislosti na modelu elektronické cigarety existuji rozdíly (přední tlačítko, autonomie elektronické cigarety, kompatibilita kapslí a e-liquidu atd.),včetně kvality. Se zařízením Wpuff máte zaručeno, že si pohodlně a okamžitě dopřejete řadu kvalitních šluků. Wpuff je jednorázová elektronicka-cigareta, která vám umožňuje vychutnat si pohodlně až 600 potahů skvělých příchutí. Na rozdíl od tradiční elektronické cigarety umožňuje Wpuff přímé používání bez nutnosti údržby nebo doplňování e-liquidu. Po celou dobu vapování si tak můžete vychutnávat exkluzivní příchutě Wpuff. 

Jaké jsou výhody zařízení Wpuff? Wpuff vám nabídne nový zážitek z kouření. Jako alternativa ke klasické tabákové cigaretě nebo elektronické cigaretě jsou k dispozici v mnoha originálních příchutích. Wpuff je ve verzích bez nikotinu nebo s nikotinem ve formátu na až 600 potahů.

Jak mohu používat svůj Wpuff?Nic nemůže být jednodušší! Každý Wpuff je totiž okamžitě připraven k použití, stačí ho jen rozbalit a ihned můžete začít vapovat a vychutnat si tak skvělou chuť. Wpuff obsahuje dávku e-liquidu s chutnou a lahodnou chutí šluků. Každá z těchto dávek e-liquidu umožňuje až 600 potahů při okamžitém použití.